O MNIE

Makijażystka, linergistka, stylistka.

Praca to moja pasja i sposób na życie. Moim drogowskazem w życiu zawodowym są słowa Coco Chanel, która powiedziała, że „piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą”.

W pracy z Klientami szczególną uwagę zwracam na to, aby kreując ich wizerunek nie zatracić indywidualnych cech, które sprawiają, że są tym kim są. Projektując brwi czy usta trzymam się naturalnych linii dzięki którym makijaż permanentny wygląda bardzo naturalnie i subtelnie. Wykonując makijaż okolicznościowy zawsze dbam o to, aby był idealnie dopasowany do osoby, która będzie go nosiła oraz do okoliczności.

Najlepsza makijażystka Warszawa - beautynica.pl

Najlepsza makijażystka Warszawa

Od kilku lat, z sukcesami, prowadzę własną firmę i pracuję jako makijażystka w Warszawie, obsługując biznesowe sesje zdjęciowe. Dzięki bogatemu doświadczeniu w pracy z ludźmi doskonale odpowiadam na ich potrzeby. Wiem, jak wykreować wizerunek, żeby wyglądać dobrze i stylowo. Życiowo i zawodowo związana jestem ze stolicą, bo daje ona szereg możliwości i ścieżek rozwoju. Dzięki życiu w „wielkim mieście” nauczyłam się szybko i elastycznie odpowiadać na zapotrzebowanie rynku.

Jako linergistka i makijażystka wyróżniam się niezwykłym poczuciem estetyki i stawiam na najwyższą jakość wykonywanych usług. Ważnym elementem mojej pracy jest sprzęt oraz materiały – pędzle, kolorowe kosmetyki czy pigmenty do makijażu permanentnego. Dzięki dobrym narzędziom i odpowiednim pigmentom, praca staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i lżejsza. Oczywiście to nie maszyna czy narzędzia, wykonują za mnie pracę, ale dzięki nim zyskuję doskonałe zaplecze, które wspiera mój talent i kreatywność.

Najważniejszym elementem mojej pracy makijażystki są ludzie, którzy mi ufają. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam człowieka, bo to on jest w centrum mojego zainteresowania. W mojej pracy stawiam również na najwyższej jakości produkty i narzędzia, które dają mi pewność, że wykonany przeze mnie makijaż okolicznościowy czy makijaż permanentny będzie perfekcyjny.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij